Merklová cenzuruje islám.

25. srpna 2016 v 23:04 | Dr. Miroslav Krejčí |  Islám
Návštěva kancléřky Merkelové přinesla naší zemi mezi slušnými lidmi z ostudy kabát, protože ji nepřivítala alespoň stotisícová demonstrace na protest proti jejím krokům ve vztahu k imigrantům. Lidé jsou ve své většině stále k rizikům islámské migrace lhostejní. Nechápou, že muslimští migranti nechtějí převzít naše hodnoty, ale rozšířit hodnoty jejich, tedy hodnoty islámu, jak je k tomu ostatně v Koránu zavazuje prorok Mohamed, když jim v tomto smyslu tlumočí Alláhovu vůli. Jenže pak systémově již nejde o imigraci, ale o kolonizaci.

Jestliže se paní Merkelová vyjádřila, že muslimové jsou v Německu vítáni, je to jasně formulované a imigranty správně pochopené pozvání. Soudím, že se jedná o fatální selhání Merkelové jako političky, ale když už to vyslovila, a když muslimové v hojném počtu již do Německa dorazili, dodala, že to zvládnou. Pak by se ovšem měla zasadit o to, aby se tak také stalo. Když je totiž někdo, zvláště pak uprchlík před válkou, někde vítán, nemůže to z logiky věci být za předpokladu, že tamní vládci brutálně zcenzurují jeho hodnoty a podmíní přijetím takové cenzury udělení azylu.
Jenže taková je dnes realita v Německu. Evropa prohlašuje, že zde existuje svoboda vyznání pro každého, včetně muslimů, a že islám patří do Evropy. Problém je, že se to netýká autentického islámu. Do nynější doby totiž existuje jen jeden islám, a to ten, který postuloval Mohamed v islámských svatých textech. On sám to zde ostatně také potvrzuje. Jeho vyjádření jsou jednoznačná a srozumitelná, aby jim rozuměl každý negramotný felláh. Každý si to může ověřit. Tvrzení, že existují různé výklady islámu, je lež. Islám nepotřebuje výklad, proto nepotřebuje ani církev. Sama Islámská universita v Káhiře i další světské islámské autority to potvrzují.
Ale pozor, dnes je uměle formován jiný, cenzurovaný islám, který žádní muslimové nevyznávají a ten vzniká pod kuratelou právě paní Merkelové, která podněcuje odpovídající zákonodárnou iniciativu v Německu. Nový islám má být založen na tvrdě cenzurované verzi Koránu, ze kterého jsou vypuštěny všechny jeho násilné atributy. To vypadá rozumně jen na prvý pohled, protože takový islám nejen žádní muslimové nevyznávají, ale je pro ně naprosto nepřijatelné, aby kdokoli takto zpochybňoval legitimitu Mohamedových vyjádření v Koránu, který pod trestem smrti zapovídá změnit byť jedinou čárku v jeho textu. Požadavek na odmítnutí byť jediného, natož všech násilných atributů Koránu i Hadítů zpochybňuje i legitimitu samotného Mohameda jako Alláhova proroka. Snaha cenzurovat Korán vychází z mylného předpokladu, že Korán byl, stejně jako Bible pouze inspirován Alláhem, resp. Bohem. Jenže Korán byl Mohamedovi přímo diktován, takže z něj nelze zpochybnit ani písmeno. Pokud by to muslimové akceptovali, stali by se podle Mohamedova sdělení odpadlíky, kteří zaslouží smrt. Nemají jinou možnost, než to odmítnout, ale tím zároveň odmítají integraci jako takovou, Erdogan má proto pravdu v tom, že takto pojatá integrace je porušením lidských práv, protože neumožňuje vyznávat islám v jeho jediné autentické podobě. Proto lze očekávat vznik nových, velkých muslimských ghett, která jsou přirozeným výrazem ochrany muslimské identity, pevně svázané s islámem.
Cynická Merkelová si ovšem již plně uvědomuje rozsah maléru, do kterého Německo zavlekla. Vytváří si proto alibi, aby mohla tvrdit, že udělala vše, aby imigrantům pomohla v těžké životní situaci, ale oni, nevděčníci, jí takto oplatili. Snaží se státy Visegradské čtyřky přinutit přijmout v podstatě bezvýznamné počty uprchlíků podle kvót, aby se následky jejího rozhodnutí rozprostřely po celé EU. Nedělalo by dobrý dojem, aby jí jednou kritici její uprchlickou politiku vyčítali a argumentovali absencí právě těchto vážných následků imigrace v sousedních zemích, které byly moudřejší a odmítli farizejský přístup Merkelové k imigrantům. Nevím, jestli to pomůže u soudu německého, bude-li se paní Angela někdy ze zneužití pravomocí zodpovídat, ale zajisté to nepomůže u soudu Nejvyššího, před kterým jednou bude "mutti" Angela jako my všichni zcela určitě stát, a ani před soudem lidských dějin to zajisté časem neobstojí. Pravda nakonec vždy vyjde najevo. I pravda o Richardovi III. vyšla nakonec najevo, ač se z něj Tudorovci za vydatné pomoci Shakespeara snažili udělat fyzickou i morální zrůdu. Může se docela dobře stát, že jednou bude extrémní politický oportunismus nazývám právě "merkelismem".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama